Čaj, můj pes a slunečnice

26. ledna 2014 v 20:36 | Eamë |  Krok za krokem

To si takhle plánuju, že si koupím konvici na čaj.. a najednou mi mamuš řekne, že jedna je támhle na polici zarovnaná krámama.. jako dárek k ní mám hrníček a navíc oboje s motivem slunečnice! Neskutečná radost z toho. Miluju slunečnice! :) Takže teď pěkně sosám čajík z nádhernýho hrníčku, kterej se louhoval v nádherný konvičce. Ťuťu ňuňu :D
To mi připomnělo, že si mám dokoupit další čaje. Už mám zase vymeteno.

Znovuobjevila jsem pletení. Kolikrát jsem k tomu čmuchla, ale moc mi to nešlo a ani mě to nijak nenadchlo. Nevím, co mě to tak popadlo, ale včera jsem pletla a pletla a šlo mi to líp, než kdy předtím :D. Ale to jsem jen tak zkoušela, abych si to dostala do ruk. Dneska ráno mi babička ukázala, jak se plete obrace, takže jsem zase o trochu moudřejší :D. Ale jak mi to jde :) chci si udělat "tea cup cosy" a později i "tea cosy". Už mám načato, ale po včerejšku mě všechno bolí, takže jsem toho tolik nedokázala uplést.

Já jsem vůbec teď taková oťáplá a unavená.. čím to je? Hádám tím, jak jsem se hlava nehlava snažila za víkend naučit látku z angličtiny na půlrok, ne-li víc. Asi doporučení k odpočinku..Jsem mrzutá, nemám žádnou knížku na čtení. Několikrát týdně navštěvuju knihkupectví, jestli tam nemají nějakou zajímavou slevu na zajímavou knihu.. nebo vůbec nějakou knížku, co by se mi zalíbila. Mám sice stažený nějaký v pdf na noťasu, ale z toho mě bolí oči a je to docela neosobní. Já se ráda s knížkama mazlím a očuchávám je :D.. a je to takové milejší a praktičtější. Takhle kolikrát musím komp restartovat a já pak nevím, kde jsem skončila..
Teda, podruhé čtu tu knihu Čaj o páté.. ale teď bych si chtěla od té ajny trošinku odpočnout. Šla jsem na to moc hrr.
Takže se asi znova pustím do některé z těch, co mám na poličce.. hmm.. teď přemýšlím, jestli nějaké smyšlené příběhy nebo něco praktickýho do života..

Rocky se mi teď nějak nelíbí. Zase nežere, je takovej smutnej..
Chodím s ním teď málo ven, protože v tomhle počasí se mi prostě nikam nechce moc vylízat a jemu se stejně moc líbí v kotelně, v teple. Jo.. málo se mu věnuju, nemá žádnou zábavu. Teď jsem ho musela nakrmit, jinak by to ani nesnědl. Mě to sere, ale jsem takovej lajdák, nic s tím neudělám.
Možná i žárlí na Felixe.
A když on je taky takovej ťulpas, pořád ho nemůžu naučit chodit u nohy na vodítku a venku kolikrát na přivolání nepříjde.. už jsem v koncích, nevím jak mu to vysvětlit. Dělá si co chce. Jsem špatná panička. Chci mít s ním fakt důverněj vztah, kdy bude chodit a u mě a bude poslouchat, budeme si věřit, jenže jak to mám do háje udělat.. Už jsem toho tolik vyzkoušela.
Furt si to vyčítám, ale abych s tím něco udělala.. né.


Teď si tak říkám, kdy já hodlám zase zahrát na ty housle? Snad od novýho roku jsem na ně nesáhla.. nó, to je dobrý. Vlastně už jsem na nic dlouho nehrála, naposled na klavír..

Já prostě nemám žádnou motivaci, ať chci dělat co chci. Nevím.
Ať je to kreslení, hraní na cokoli, cvičení, učení...
Když něco dělám, tak do toho většinou skočím po hlavě a jak to přišlo, zase to odejde a mám rychle po srandě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertNek AlbertNek | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:59 | Reagovat

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections received from the rest of the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations weekly will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to adopt to make sure a wholesome prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should opt for prostate examination one or more times a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.