Čaj, můj pes a slunečnice

26. ledna 2014 v 20:36 | Eamë |  Krok za krokem

To si takhle plánuju, že si koupím konvici na čaj.. a najednou mi mamuš řekne, že jedna je támhle na polici zarovnaná krámama.. jako dárek k ní mám hrníček a navíc oboje s motivem slunečnice! Neskutečná radost z toho. Miluju slunečnice! :) Takže teď pěkně sosám čajík z nádhernýho hrníčku, kterej se louhoval v nádherný konvičce. Ťuťu ňuňu :D
To mi připomnělo, že si mám dokoupit další čaje. Už mám zase vymeteno.

Znovuobjevila jsem pletení. Kolikrát jsem k tomu čmuchla, ale moc mi to nešlo a ani mě to nijak nenadchlo. Nevím, co mě to tak popadlo, ale včera jsem pletla a pletla a šlo mi to líp, než kdy předtím :D. Ale to jsem jen tak zkoušela, abych si to dostala do ruk. Dneska ráno mi babička ukázala, jak se plete obrace, takže jsem zase o trochu moudřejší :D. Ale jak mi to jde :) chci si udělat "tea cup cosy" a později i "tea cosy". Už mám načato, ale po včerejšku mě všechno bolí, takže jsem toho tolik nedokázala uplést.

Já jsem vůbec teď taková oťáplá a unavená.. čím to je? Hádám tím, jak jsem se hlava nehlava snažila za víkend naučit látku z angličtiny na půlrok, ne-li víc. Asi doporučení k odpočinku..Jsem mrzutá, nemám žádnou knížku na čtení. Několikrát týdně navštěvuju knihkupectví, jestli tam nemají nějakou zajímavou slevu na zajímavou knihu.. nebo vůbec nějakou knížku, co by se mi zalíbila. Mám sice stažený nějaký v pdf na noťasu, ale z toho mě bolí oči a je to docela neosobní. Já se ráda s knížkama mazlím a očuchávám je :D.. a je to takové milejší a praktičtější. Takhle kolikrát musím komp restartovat a já pak nevím, kde jsem skončila..
Teda, podruhé čtu tu knihu Čaj o páté.. ale teď bych si chtěla od té ajny trošinku odpočnout. Šla jsem na to moc hrr.
Takže se asi znova pustím do některé z těch, co mám na poličce.. hmm.. teď přemýšlím, jestli nějaké smyšlené příběhy nebo něco praktickýho do života..

Rocky se mi teď nějak nelíbí. Zase nežere, je takovej smutnej..
Chodím s ním teď málo ven, protože v tomhle počasí se mi prostě nikam nechce moc vylízat a jemu se stejně moc líbí v kotelně, v teple. Jo.. málo se mu věnuju, nemá žádnou zábavu. Teď jsem ho musela nakrmit, jinak by to ani nesnědl. Mě to sere, ale jsem takovej lajdák, nic s tím neudělám.
Možná i žárlí na Felixe.
A když on je taky takovej ťulpas, pořád ho nemůžu naučit chodit u nohy na vodítku a venku kolikrát na přivolání nepříjde.. už jsem v koncích, nevím jak mu to vysvětlit. Dělá si co chce. Jsem špatná panička. Chci mít s ním fakt důverněj vztah, kdy bude chodit a u mě a bude poslouchat, budeme si věřit, jenže jak to mám do háje udělat.. Už jsem toho tolik vyzkoušela.
Furt si to vyčítám, ale abych s tím něco udělala.. né.


Teď si tak říkám, kdy já hodlám zase zahrát na ty housle? Snad od novýho roku jsem na ně nesáhla.. nó, to je dobrý. Vlastně už jsem na nic dlouho nehrála, naposled na klavír..

Já prostě nemám žádnou motivaci, ať chci dělat co chci. Nevím.
Ať je to kreslení, hraní na cokoli, cvičení, učení...
Když něco dělám, tak do toho většinou skočím po hlavě a jak to přišlo, zase to odejde a mám rychle po srandě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.