How am I gonna be an optimist about this?

28. září 2013 v 16:17 | Eamë |  Krok za krokem

Jestli se ani po měsíci nedomluvíme, tak balím raneček a jdu na zkušenou. =D fakt. Musím na to jinak. Nějako to obejít. Začínám tomu říkat vztah na dálku.
30.9. jaké to uchvancancující datum. Konec září, dva měsíce a taky má vyjít Lanino Tropico. Jsem zvědavá, co to bude.

Miluju, když mi čonda spí v náručí. Miluju její opatrné našlapování, tu ladnost těla. Aawww.
Je u nás snad 5 týdnů a nedali jsmej jí jméno.. to je teda. Mrausk, čonda, čičorka, macka.. stejně jí nejčastěj říkám kozo! Sedí to k ní =D. Kolikrát se chová jak posedlá. Zvykla jsem si i na to její "Purrrrr". Zezačátku mi to trochu drásalo nerv, teď nervím, když usne a uklidňující purrr ustane.
Přání se dostavilo. A po svejch.

Nevěřila bych, že mě něco jako kniha dokáže morálně zkazit víc, jak čtyři roky na druhým stupni základky. Ti komedianti mi chybí. Hlavně ten můj =D. Pigs.
Má 540 stránek, jsem asi v polovině. Stejně mám dojem, že čtu playboye light =D Teď kdo je úchylnější. Autor? Překladatelka? Tak my tři dohromady, ať se nehádáme.

Alívio Imediato | via Tumblr


Heh. Na učňáku, myslela jsem, že mě takovou, jaká jsem, nevezmou. Že se s nikým nedokážu dát do řeči. Houbeles. Je to i přes moje počáteční strachy docela v pohodě. Jsem hlavně ráda za to, že tam jsou s náma i nějací maturanti, o 3-4 roky starší a tak dál. Totiž na mě jsou vrstevníci moc rozjaření a ublběkecaní ( ? =D). Se staršíma se cejtím víc v klidu a tolik se nebojím říct před nima svůj názor nebo cokoli, prostě mluvit. S nima se prodiskutuje to a toto, nikdo nikoho neposílá do prdele za to, co řekl.
"A nehroť to!" =D zabil.
Oujé. V pondělí test z matiky. No a do...

Nejvíc miluju, jak mi babička pořád opakuje, jak jsem se minula povoláním, jak si v tomhle oboru nenajdu práci a že to není potřeba..! Hahahahaha. Tata zase, že jsem měla jít na kuchařku nebo veterinu. Ježíši. Prej by se mu líbilo mít furt krásně prostřeno a navařeno, ale detail, že mě vaření nebaví, mu unikl. Co přesně je na grafikovi špatný? S "grafikou" jsem si hrála už jako malá, s počítačem umím docela obstojně a beztak u něj trávím většinu času. Fotím ráda, obdržela jsem i pochvalu od paní učitelky na odborák.
Sooo, where's the problem my unblemished family?! ='D

Adgam | via Tumblr


CARPE DIEM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.