FaceBook

28. září 2013 v 23:35 | Eamë |  Jak to vidím
Na téma FaceBook je určitě napsaná halda článků, ať už kladných, záporných, smíšených.. Okej, přídám se k těm, co mají na blogu článek, kde píší o svých postojích k němu.
Jako téma týdne je teď něco jiného, ale tak nějak mě napadlo napsat zrovna o FB. Mám trošku dilema.

Untitled

Totiž. Jak začít..
Koukám, koukám, FaceBook se teď doslova a do písmene, promiňte mi to slovo, sere úplně všude! A to sere mě. Ať vlezu na jakouchci stránku, vybízí mě, abych "lajkla" tohle a tamto. FaceBook vám doporučuje toto a tohlecto. Na blogu pod článkem je ikonka 'To se mi líbí' a v nastavení jsem nenašla to krásné 'Nezobrazovat'. Koho to též nas*alo? Přitom to tam bylo, vím to.
Ať je to blog, zprávy TV Nova, hry.. karaoke texty, nebo co já teď honem vymyslet, všude ten palec nahoru v modrý košili. všude. všude. všude... všude!
Dobře, třeba někde ne..

Přihlašovat se většinou můžete pomocí účtu na fejsbůku. Když chcete napsat komentář, tak skrz fejsbůk. Watafak.? Doufám, že tohle nebude na blogu! To bych byla absolutně znechucená..Nemluvím o tom, že když se spolu baví nějaká parta mnou velmi milovaných 13-letých slepic.. klidně ať, jsou i starší, "lajkují" si navzájem to, co řeknou.
"Sleduj moje sexy tričko! Z New Yorkeru za 399,-"
"Láájk."
=D HA!

Pokusím se nerozepisovat o tom, co většina lidí ví. Alespoň by měli. Tedy o tom, jaký je to žrout času a dětství, stroj na falešná přátelství, cokoli, co tam jednou dáte, už zůstane v paměti čehosi a můžete mazat jak chcete =) nic naplat.
Virtuální realita, podpora agresivity...
Polibky, srdíčka, miluji tě, mám tě rád.. tohle všechno tak nějak zprůhlední a dostáváme se k jalový chuti vztahů po fejsíčku.

<3 <3
what?! →↑

Neříkám, že na fb nechodím, že nemám profil. Mám, chodím tam, a i docela často. Proč teda píšu, jaký je to zlo a sama tam trávím toliko času? Protože =D kvůli němu. Kdybych se s ním nebavila, účet zruším. A vlastně taky kvůli bráchovi, který je většinu času pryč, domů jezdí třeba jen jednou měsíčně. Kolikrát ani to ne.
Tak kdo by se namáhal a utrácel peníze za SMS, který jsou mi o dost milejší, když může sednout k fejsu, rozkliknout si můj chat a jet?
Až mi z toho vyschlo v krku.

A teď, kdeže je to dilema? Smazat, nesmazat. Na SMSky není, na mejly nejsem já. ICQ a QIP je pod kytkama a dopisy jsou, ikdyž nejhezčí, nejpomalejší. Do kelu. Okej, kvůli němu.. ... ... ledažé.. =D

Untitled

Jo, tenhle obrázek se mi líbí. Sice by se dalo diskutovat.. kdo mě chce poznat, tak ať se odlepí od monitoru a jde si se mnou povídat a vymejšlet nevymyslitelné. Na druhou stranu na we♥it trávím mnohem víc času a taky to tam mám radši. Ikdyž to neustálý vylepšování ze strany.. eehmmm.. no těch majitelů, vedoucích, víte co myslím? mě docela štve. Sotva si zvyknu na 'něco', co se mi moc nezamlouvalo, no přijala jsem to, příjdou s něčím ještě vyraznějším a to mě nakrkne. Ale teď tu nemluvím o we♥it! =)

Taky moc nepobírám to, jak holky hned co s někým chodí musí napsat status a hodit se 'do vztahu'. Pointa?
To samý s "Nuuudaaa", "Jde se mnou někdo ven?", "Napištééé, nudím se!!!", "To je moje nejlepší kamarádka.. miluju tě!! :* kravko :P měla bys jít na psychinu :P :*♥." a pod tím se rozjedou a začnou si neskutečně nadávat a zároveň vykládat, jak se strašně milujou. ♥♥♥ :*** O:)
Smutné.
Známý duck face už asi nemá cenu zmiňovat. Holky, neříkám, že všechny, se na fotkách tváří téměř identicky. Duck face, výstřih až na břiše, retuš, domalovaná řasenka a rozostřený pozadí. Komu je to povědomý? :)

Untitled

Myslím, že jsem napsala všechno to, co jsem chtěla. Je toho poměrně dost, až to prosí o promazání. Při nejhorším na píšu článek dva. Pěkně jsem se v tom hnoji povrtala, až to bolí. Ale končím. Ať mi ta psací nálada nezmizne tak rychle, jak přišla.

Ta zatím.

Co vy a FB?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.