It's just another lonely day on the playground

25. srpna 2013 v 0:25 | Eamë |  Krok za krokem
Psáno u Playground. Poslouchej =)

Nechápu to. Co se stalo? Asi jme se ze dne na den rozhodli jen tak se ignorovat? Jasně.
Proč se se mnou nebaví tak jako předtím? Místo slov používá ty trapně ubohý palce nahoru.. vždycky mě tím tak vytočí.. ale psst, neví o tom. On asi ztratil řeč, že všechno jen lajkuje a neumí se vymáčknout..
Když se snažím nahodit řeč, on se už nechytá. Nic z něj nedostanu a ani já už nemám náladu psát obsáhlejší zprávy, stejně vím, co odepíše.. (y)

Je mi vcelku na nic. Pořád se mi na mysl drápou pochybnosti. Měla bych trénovat, jinak mě sežerou. I přes počáteční optimismus mám kolikrát tendenci věc tak zdramatizovat, že by to.. vlastně jo, bylo by to možný. Všechno je možný. Na co myslím, to k sobě přitahuju. To by několik věcí vysvětlovalo.. Raději ne, já se pravdy bojím. Zase když budu trávit chvilky s nádhernějšíma představama, nakonec to tak nebude muset být a zklamání bude na místě. Ha!
Tak na co mám myslet? Na bílou tabuli uprostřed bílé místnosti bez rohů? Ok.

"Ty jseš ještě malá holčička. Pořád myslíš na to, co bylo, co bude, co by bylo kdyby..."

Untitled


Mám chuť se vytratit, třeba jen na víkend. Někde se poflakovat, s lidma, se kterýma si rozumím. Alespoň trochu. Provést nějakou lumpárnu a zahrát si na chuligána. Uvolnit a na chvilku se odpoutat. Být v klidu, zapomenout na všechny starosti a povinnosti.
Ale, možná už jsem psala, mám problém bavit se s dnešní mládeží. Připadá mi, že se baví o ničem. Kolikrát jsem se snažila poslouchat a přijít k jádru pudla. Nepřišla. O tom bych mohla napsat další článek, což? Hmm.. good idea.

Mě teď trápí on a přicházející škola. Prvák, nový lidi, noví učitelé, změna mučírny. Budu přijíždět pozdě, připitomnělý busový spoje. Velkým obloukem se vyhýbám složce s papíry s informacemi o nový škole, průkazkama na bus, rozpisama, výpisama.. beze srandy, já mám ze školy panickou hrůzu. Fuj, konec tohoto ďáblova tématu.. Ještě mám tejden!


Pořád mi není nejlíp. Jestli já to za ten tejden nerozchodím.. to bude zábava.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.